MENU

Historia koła
Kraina Wiecznych Łowów
Odznaczenia
Trofea medalowe
Linki
Kontakt

UCHWAŁY

Walnego Zgromadzenia

ORGANY KOŁA

Zarząd Koła
Komisja Rewizyjna

GOSPODARKA ŁOWIECKA

Nasze Obwody
Mapa Obwodów
Kalendarz Polowań

POLOWANIA (zdjęcia)

Gospodarka
Pozostałe
Archiwum
Król Polowania
Histoczyne polowanie 1983r.

LP

NAZWISKO IMIĘ

BRĄZOWY

MEDAL ZASŁUGI

ŁOWIECKIEJ

SREBRNY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

ZŁOTY MEDAL ZASŁUGI ŁOWIECKIEJ

ZŁOM

ZASŁ. DLA ŁOW. LEG.

ZASŁ.DLA ŁOW.

DOLNOŚL.


ZASŁ DLA ŁOW.WOJ.

LEG


MEDAL ŚW. HUBERTA

ZASŁ. DLA KŁ GÓRNIK S/Z

1

KŁ GÓRNIK

2005

2008

2013

2010

2

BARGIEŁ MARIAN

1983

1998

3

BALAK MARIAN

2013

4

BEJ ANTONI

2002

2014

5

BOŻYCH WŁ-W

2010

2015

6

GODLEWSKI  STANISŁAW

2010

7

GOLCZYŃSKI E.

1977

1989

8

GROLEWSKI E.

2001

9

HALAMSKI E.

1977

10

KOWAL T.

1977

2007

11

KOZERSKI J.

1995

2000

2005

2010

TAK

TAK

TAK

12

KUREŃ W.

2004

2009

13

KUROWSKI B

1993

2000

2009

14

KUROWSKI Ł

TAK

2017

15

MAZUROWSKI K.

2004

2009

TAK

TAK

16

MIKA WŁ-W

2009

17

MUS T.

1978

2001

18

PARNECKI P.

2001

19

PAWEŁEK T.

2009

20

PIENIĄDZ Z.

2001

21

PORZEZIŃSKI A.

1981

22

RĘBISZ R.

2004

23

RZEPCZYŃSKI M.

2004

2014

24

SMOLAREK M.

2007

2014

25

STANKIEWICZ Bg.

2003

26

STANKIEWICZ H.

2008

27

SZKURAT M.

2012

28

SZUDROWICZ P.

2005

2012

29

SZUDROWICZ Zb.

2005

2012

30

TANDYRAK JAN

2001

2007

31

WOŁEK Bg.

2003

2008

2013

2010

32

WOŁEK Bl.

1986

1995

2001

2008

2007

TAK

TAK

33

WOŻNIAK J.

TAK

34

ZENKER JAN

2001

2013

35

ZOŃ JAN

2007

 


poprzednim miesiącu listopad 2018 następnym miesiącu
N P W Ś C Pt S
week 44 1 2 3
week 45 4 5 6 7 8 9 10
week 46 11 12 13 14 15 16 17
week 47 18 19 20 21 22 23 24
week 48 25 26 27 28 29 30
FAZY KSIĘŻYCA

W listopadzie polujemy na :

Jelenie szlachetne
byki, łanie i cielęta

Jelenie

Jelenie sika
byki, łanie i cielęta

Kozły

Daniele
byki, łanie i cielęta

Sarny
kozy i koźlęta

Dziki
wszystkie
odyńce, wycinki, przelatki i warchlaki cały miesiąc, a lochy od 15.08odyńce, wycinki, przelatki i warchlaki cały miesiąc, a lochy od 15.08odyńce, wycinki, przelatki i warchlaki cały miesiąc, a lochy od 15.08

Muflony
tryki, owce i jagnięta

Borsuki

Tchórze i kuny

Lisy, Jenoty,
Norki Amerykańskie,
Szopy Pracze, Piżmaki

Piżmaki

 

Zające szare i dzikie króliki
również w drodze odłowu

Bażanty (koguty; kury: wyłącznie
na terenach OHZ (bażanta)

Kuropatwy
tylko w drodze odłowu


Słoniki

Kaczki
kryżówki, cyraneczki,
głowienki i czernice


Gęsi
gęgawy, zbożowe i białoczelne

Łyski

Gołębie grzywacze

Jarząbki

/body>