MENU

Historia koła
Kraina Wiecznych Łowów
Odznaczenia
Trofea medalowe
Linki
Kontakt

UCHWAŁY

Walnego Zgromadzenia

ORGANY KOŁA

Zarząd Koła
Komisja Rewizyjna

GOSPODARKA ŁOWIECKA

Nasze Obwody
Mapa Obwodów
Kalendarz Polowań

POLOWANIA (zdjęcia)

Gospodarka
Pozostałe
Archiwum
Król Polowania
Histoczyne polowanie 1983r.
trofea medalowe

 

 

JELEŃ BYK


NAZWISKO IMIĘ

MEDAL

PKT. CIC

DATA STRZELENIA

OBWÓD

MIEJSCE

SAMBORSKI STANISŁAW

ZŁOTO

226,08

22.09.1991

81

WIERZBOWA

KUROWSKI ŁUKASZ
SREBRO 194,07 07.10.2013
81 WIERZBOWA
WOŁEK BOGUSŁAW SREBRO 194,00 04.10.2017 81 WIERZBOWA
MAZUROWSKI KAZIMIERZ
SREBRO 190,13 25.09.2017 58 MLECZNO

WOŁEK BOLESŁAW

BRĄZ

184,39

19.09.2009

58

MLECZNO

PETRUNIÓW ADAM
BRĄZ 184,00 07.10.2017 81 WIERZBOWA

SMOLAREK MARIAN

BRĄZ

177,32

10.08.2005

81

WIERZBOWA

WOŁEK BOLESŁAW

BRĄZ

171,30

05.09.2003

81

WIERZBOWA

 

SARNA ROGACZ

NAZWISKO IMIĘ

MEDAL

PKT. CIC

DATA STRZELENIA

OBWÓD

MIEJSCE

WOŁEK MARCIN

SREBRO

122,2

22.07.2009

58

SKŁADOWICE

SMOLAREK MARIAN

SREBRO

115,2

11.07.2005

58

LUBIN

WOŁEK BOGUSŁAW

BRĄZ

109

23.05.2015

58

DĄBROWA

 

DZIK

NAZWISKO IMIĘ

MEDAL

PKT. CIC

DATA STRZELENIA

OBWÓD

MIEJSCE

BERGER ANDRZEJ

SREBRO

115,6

1993

47

ZIMNA WODA

MUCHA
PAWEŁ

SREBRO

115,00

16.06.2003

58

SKŁADOWICE

MAZUROWSKI KAZIMIERZ

BRĄZ

112.50

20.08.2005

58

SKŁADOWICE

GODLEWSKI STANISŁAW

BRĄZ

111,70

1995

81

WIERZBOWA

 


poprzednim miesiącu listopad 2018 następnym miesiącu
N P W Ś C Pt S
week 44 1 2 3
week 45 4 5 6 7 8 9 10
week 46 11 12 13 14 15 16 17
week 47 18 19 20 21 22 23 24
week 48 25 26 27 28 29 30
FAZY KSIĘŻYCA

W listopadzie polujemy na :

Jelenie szlachetne
byki, łanie i cielęta

Jelenie

Jelenie sika
byki, łanie i cielęta

Kozły

Daniele
byki, łanie i cielęta

Sarny
kozy i koźlęta

Dziki
wszystkie
odyńce, wycinki, przelatki i warchlaki cały miesiąc, a lochy od 15.08odyńce, wycinki, przelatki i warchlaki cały miesiąc, a lochy od 15.08odyńce, wycinki, przelatki i warchlaki cały miesiąc, a lochy od 15.08

Muflony
tryki, owce i jagnięta

Borsuki

Tchórze i kuny

Lisy, Jenoty,
Norki Amerykańskie,
Szopy Pracze, Piżmaki

Piżmaki

 

Zające szare i dzikie króliki
również w drodze odłowu

Bażanty (koguty; kury: wyłącznie
na terenach OHZ (bażanta)

Kuropatwy
tylko w drodze odłowu


Słoniki

Kaczki
kryżówki, cyraneczki,
głowienki i czernice


Gęsi
gęgawy, zbożowe i białoczelne

Łyski

Gołębie grzywacze

Jarząbki

/body>